Rõuge vallavalitsuse koosseis

Tagasi

14. novembril 2017 Varstus toimunud Rõuge Vallavolikogu istungil kinnitati Rõuge vallavalitsuse koosseis:

Vallavanem, Mailis Koger, telefon 5305 5555, mailis@rauge.ee

Haanjast Tiia Zuppur, telefon 5301 7901, tiia@haanja.ee

Missost Mariliis Raidma, telefon 5344 1800, mariliis.raidma@gmail.com

Mõnistest Maiu Toom, telefon 520 6698, maiu.toom@moniste.ee

Rõugest Olev Mõttus, telefon 505 3143, olev@rauge.ee

Varstust Rainer Vissel, telefon 5303 8182, rainer@varstu.ee.

2. novembril Rõuge valla vallavanemaks valitud Mailis Koger sai seaduses ja valla põhimääruses ettenähtud volitused valitsuse ametisse kinnitamise päevast ning Mõniste vallavanem Katrin Roobi volitused lõppesid.



Uudis lisatud: 17.11.17 / Eve Mändmaa, vallasekretär

Mõniste Vallavalitsus

Võru maakond, Mõniste vald, Mõniste küla, Tedre, 66002

Tel. 789 1231;

E-mail: vald@moniste.ee

© 2004 Mõniste Vallavalitsus

created by New Media Guru